header img

Hakkımızda

Otelimiz 1995 yılında şuan Türkbükü’nde ve bodrumda ismini duyduğunuz birçok ünlü mekan yokken tatil köyü olarak hizmet vermekteydi. Zamanla misafirlerimizin de düşüncelerine önem vererek bir butik otel haline gelmesi için çalışmalar yaptık.

1997 yılında adını butik otelle süsleyen kulübümüz artık daha farklı, daha hoş bir şekle büründü.

1997 yılından bugüne kadar butik otel olarak hizmet vermekteyiz. Huzurlu, güvenli, eğlenceli ve ulaşım kolaylığı ile kalite ve konforun samimiyetiyle birleştiği butik hizmetinin bir arada olduğu, her bir köşemizin renkli çiçeklerle süslü olup, limon ve meyve ağaçlarının altında kitabınızı okuyup, limonatanızı yudumlarken zamanın durduğunu hissedeceğiniz ve tatilinizin hiç bitmemesini isteyeceğiniz adreslerden birisiyiz.


Bodrum’un en gözde koylarından olan Göltürkbükü’ne konumlanmış, yemyeşil, huzur dolu bir adres Club Türkbükü. Üstelik eğlencenin merkezine sadece 3 – 5 dakika mesafede. Masmavi havuzun etrafını çevreleyen ağaçlar, çiçekler, şelaleden havuza akan suyun şırıltısı yeşillikler arasına yerleşmiş olaniki katlı evleri ile eğlenceye komşu bir dinlence yuvası adeta.

İnsanı hafifleten atmosferine dekorasyonun da payı var. Pastel tonlar, beyazlar, sarılar, maviler, çiçek desenli koltuklar, minderlerle “country” tarzının sevimli bir örneği sergileniyor. Zeytin ağaçları eşliğinde tadılan taptaze domates-biber,sızma zeytinyağı, kalamata-kırma yeşil zeytin, köy peynir, ve bazlamanın sunulduğu kahvaltısı ile leziz menüleri ise damakları şenlendiriyor.

Diğer Otellerden Farkımız Nedir ?

Bir işletmenin yıllarca devam etmesi için ona ait özellikleri olması gerekir. 38 metre boyundaki havuzumuz ve akan şelalesi ile muazzam botanik bahçemizle çok farklı bir işletmeyiz.

Niyetimiz misafirlerimizi hep neşe ve huzur ile birleştirmek olduğu için belki de bizi özelleştiren niyetimizdir.

Biz hizmet verdiğimiz ilk günden bugüne kadar misafirlerimizle bir aile ortamı yaratmaya çalıştık. Uzun yıllardan bu yana yaptığımız çalışmaların neticesini müşterimizden aldığımız olumlu düşünceler ile bizim doğru bir iş yaptığımızın kanıtıdır.

  • Milas Bodrum Havalimanı’na 47 KM
  • Şehir Merkezi’ne 20 KM